ROBERT HAGLUND. Grafiska blad, 2 st, Riddarhuset norr samt söder, signerade, 18/1900-tal.

991052. ROBERT HAGLUND. Grafiska blad, 2 st, Riddarhuset norr samt söder, signerade, 18/1900-tal.

ca 22x33cm.

Åldersslitage. Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 22x33cm.

Antal besök: 903