990457. SITTGRUPP, 3 delar, mahogny med svärtade detaljer, 18/1900-tal.

Bordets längd 103, bredd 70, höjd 72 cm.

Bordet kompletterat samt bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
990457

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 109