989793. CHAMPAGNEKYLARE samt SKÅL på fot, metall samt nysilver, 1900-tal.
Champagnekylare, höjd ca 24,5 cm
Skål på fot, höjd ca 19,5 cm.
Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken, inskription. Glasinsats saknas till skål på fot. Beläggning. Ställvis hårdare slitage.