ROLAND SVENSSON. Färglitografi, "H.M.S Ymer i arktis 1980", nr 93/200, signerad.

989711. ROLAND SVENSSON. Färglitografi, "H.M.S Ymer i arktis 1980", nr 93/200, signerad.

ca 56x45 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram. Blad något buckligt.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 56x45 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 978