HYLLSYSTEM, teak och mässing och metall, 1900-tal.

988761. HYLLSYSTEM, teak och mässing och metall, 1900-tal.

Skåpslängd 160 cm, djup 45 cm
Bestående av skåp, hyllplan och gavlar.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåpslängd 160 cm, djup 45 cm

Slitage och märken.

Antal besök: 529