SMINKBORD, teak 1950/60-tal.

SMINKBORD, teak 1950/60-tal.
987911. SMINKBORD, teak 1950/60-tal.

Med spegel,tre lådor i front.
Längd 99, bredd 48, höjd 136 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med spegel,tre lådor i front.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 5 562