FILMKAMERA MED OPTIK, Bolex, 16mm, "H16 Reflex", 1950-tal.

987431. FILMKAMERA MED OPTIK, Bolex, 16mm, "H16 Reflex", 1950-tal.

Med 5 delar optik och tillhörande väska.
Proveniens: Ur en privatpersons samling, den ursprungliga ägaren.

Ytterst begränsad användning, förmodligen i behov av översyn. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 204