DOROTHY CLOUGH. Väggrelief, keramik, Upsala Ekeby.

987044. DOROTHY CLOUGH. Väggrelief, keramik, Upsala Ekeby.

Inföding. Signerad samt numrerad 8011. 46x14 cm.

Mindre skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre skavmärken.

Antal besök: 673