LOUIS BASTIN. Färglitografi.

987016. LOUIS BASTIN. Färglitografi.

Stilleben med krus och fotogenlampa. Signerad samt numrerad 222/310 ex. 42x60 cm.

Mindre ytslitage.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 298