TAKFOTOGENLAMPOR, 2 st, bland annat majolika, 1900-tal.

986583. TAKFOTOGENLAMPOR, 2 st, bland annat majolika, 1900-tal.

Diameter ca 47-70 cm.

Ålders samt bruksslitage. Nagg förekommer. Skador och stötmärken på oljehus. Ett oljehus defekt. Ljushållare saknas. Senare kupor. Prismor saknas, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 47-70 cm.

Antal besök: 492