FRUKTSKÅL, keramik, Sannolikt Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, 1913.

986148. FRUKTSKÅL, keramik, Sannolikt Gunnar Wennerberg, Gustavsberg, 1913.

Signerad Gustavsberg och daterad 1913
höjd 12 cm, diameter 21,5 cm.

bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 12 cm, diameter 21,5 cm.

bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 383