Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TRÄGUBBE, Sydamerika, 1900-talets mitt, höjd 82 cm.
984390. TRÄGUBBE, Sydamerika, 1900-talets mitt, höjd 82 cm.
Rikligt utskuren.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rikligt utskuren.
Mindre ytslitage.
218