GOLVLAMPA, metall, Aröd, Ikea, 2000-tal.

982366. GOLVLAMPA, metall, Aröd, Ikea, 2000-tal.

Ställbar höjd, nuvarande ca 138 cm.

Bruksslitage, repor, buckla vid fot. Fjäder lös i fäste. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 088