12 koppar med fat och assietter.

En assietter med nagg samt smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 62 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
62 EUR
75 EUR
99 EUR
Turkiet
141 EUR
Kanada, USA
154 EUR
178 EUR
214 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 15
Föremålsnr
982020

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 426