VASER 2 st,glas,röd och orange,18/1900-tal.

982010. VASER 2 st,glas,röd och orange,18/1900-tal.

höjd 25,5 cm och 20 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25,5 cm och 20 cm.

åldersslitage.

Antal besök: 1 060