KERAMIK 4 delar,Kunglig Dansk,Goebel,1900-tal.

981851. KERAMIK 4 delar,Kunglig Dansk,Goebel,1900-tal.

skål Kunglig Dansk 1á sortering, diameter 19 cm
vas Kunglig Dansk 1á sortering, höjd 8 cm
vas osignerad höjd 6 cm
flickhuvud signerat Goebel höjd 10 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

vas osignerad höjd 6 cm

bruksslitage.

Antal besök: 278