skål Kunglig Dansk 1á sortering, diameter 19 cm
vas Kunglig Dansk 1á sortering, höjd 8 cm
vas osignerad höjd 6 cm
flickhuvud signerat Goebel höjd 10 cm.
bruksslitage.
vas osignerad höjd 6 cm
bruksslitage.