GLASFÖREMÅL 17 st, Gullaskruf, Iitala, Pukeberg, 1900-tal.

981745. GLASFÖREMÅL 17 st, Gullaskruf, Iitala, Pukeberg, 1900-tal.

assietter: diameter 18 cm
fat: diameter 38 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

assietter: diameter 18 cm
fat: diameter 38 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 182