KAMMARLÅS, smide, 1700-tal.

KAMMARLÅS, smide, 1700-tal.
981145. KAMMARLÅS, smide, 1700-tal.

Kammarlås i smide med trycken. Längd ca. 17, kammarens bredd 2,5, höjd 10 cm.

Slitage. Ytrost. Märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ytrost. Märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 583