STEN LINDAHL. Olja på pannå, signerad.

979973. STEN LINDAHL. Olja på pannå, signerad.

Motiv på båda sidor.
ca 53,5x64 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts.

Sten Lindahl (1923–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv på båda sidor.
ca 53,5x64 cm.

Åldersslitage. Ytsmuts.

Sten Lindahl (1923–2012)

Antal besök: 750