BENT FALK. ISHINK,rostfritt/trä,MENU Danish Steel House,1900-tal.

978290. BENT FALK. ISHINK,rostfritt/trä,MENU Danish Steel House,1900-tal.

höjd 25 cm,bredd 20 cm.

oanvänd,bruksslitage på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm,bredd 20 cm.

Antal besök: 5 302