GLASSERVIS, 111 delar, bland annat "Rustica", Göran Wärff, Pukeberg.

977557. GLASSERVIS, 111 delar, bland annat "Rustica", Göran Wärff, Pukeberg.

Höjd ca 11-19,5 cm
14 vinglas, 13 vitvinsglas, 16 champagneglas, 13 snapsglas, 14 likörglas

14 mattallrikar, diameter 25 cm
13 assietter, diameter ca 19,5 cm
14 dessertskålar/djupa tallrikar, diameter ca 19 cm.

Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11-19,5 cm

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 805