JOHN HEDMAN. Olja på pannå.

973348. JOHN HEDMAN. Olja på pannå.

Sittande kvinna. Signerad samt daterad -46. 68x52 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 429