VÄGGLAMPETTER, mässing samt prismor, 1900-tal.

972886. VÄGGLAMPETTER, mässing samt prismor, 1900-tal.

Höjd ca 35 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestade, el ej genomgången. Nagg, prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm.

Antal besök: 445