EVERT TAUBE. TECKNING och text på spanska,signerad.

972061. EVERT TAUBE. TECKNING och text på spanska,signerad.

På ark från Gyllene Freden
höjd 28 cm, bredd 22 cm.

åldersslitage,veck,mindre reva.

Evert Taube (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

På ark från Gyllene Freden
höjd 28 cm, bredd 22 cm.

Evert Taube (1890–1976)

Antal besök: 544