Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ROY STAKE. Kalmar hamn, olja på duk, signerad.
972017. ROY STAKE. Kalmar hamn, olja på duk, signerad.
ca 65x79 cm.
Åldersslitage. Repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 65x79 cm.
Åldersslitage. Repa.
Kalmar Auktionsverk
1 304