SKÅL,Flambé,Unik,Oscar Dahl,signerad,1900-tal.

970287. SKÅL,Flambé,Unik,Oscar Dahl,signerad,1900-tal.

höjd 9 cm,diameter 19 cm
handmålad med guldfärg, människor och fiskar.

lagad nagg vid mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9 cm,diameter 19 cm

lagad nagg vid mynningen.

Antal besök: 406