SIDEBOARD, jakaranda, Ib Kofod Larsen för Möbelmann.

969297. SIDEBOARD, jakaranda, Ib Kofod Larsen för Möbelmann.

Längd 230, bredd 45, höjd 76 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Smärre fanerlagningar på hörnen, smärre fanerskador 2 ben samt smärre fläckar på skivan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 887