969297. SIDEBOARD, jakaranda, Ib Kofod Larsen för Möbelmann.
Längd 230, bredd 45, höjd 76 cm
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Smärre fanerlagningar på hörnen, smärre fanerskador 2 ben samt smärre fläckar på skivan.
Nyckel/nycklar finns.