Halskedja, sterlingsilver, Vikt ca 6,85 gram, Längd ca 42 cm Mynt, stämplat 925, vikt 22,39 gram. Örhänge, silver, vikt 1,87 gram Örhänge, guld 18 K, vikt 0,51 gram.
Bruksslitage. Lås saknas till ett örhänge.