SMYCKEN samt mynt, bland annat sterlingsilver, guld.

966914. SMYCKEN samt mynt, bland annat sterlingsilver, guld.

Halskedja, sterlingsilver, Vikt ca 6,85 gram, Längd ca 42 cm
Mynt, stämplat 925, vikt 22,39 gram.
Örhänge, silver, vikt 1,87 gram
Örhänge, guld 18 K, vikt 0,51 gram.

Bruksslitage. Lås saknas till ett örhänge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 291