Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
TOMTE MED LJUSSTAKE, terracotta, Tyskland, 1900-tal.
965703. TOMTE MED LJUSSTAKE, terracotta, Tyskland, 1900-tal.
Höjd 20 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 20 cm.
Mindre ytslitage.
417