FRUKTKNIVAR 12 st,pärlemo/nysilver,NK Nysilveravdelningen,1900-talets mitt.

965133. FRUKTKNIVAR 12 st,pärlemo/nysilver,NK Nysilveravdelningen,1900-talets mitt.

Ligger i originalask från NK.
lådans längd 21,5 cm
knivarnas längd ca 17 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ligger i originalask från NK.
lådans längd 21,5 cm
knivarnas längd ca 17 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 286