ÄNGEL LISA LARSON och KANNA Gustavsberg,keramik,1900-tal.

964713. ÄNGEL LISA LARSON och KANNA Gustavsberg,keramik,1900-tal.

höjd 12 cm och 21 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 12 cm och 21 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 344