TEATERKIKAR, mässing, 18/1900-tal.

964662. TEATERKIKAR, mässing, 18/1900-tal.

Kikare med pärlemorinlägg. Längd 10, höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 731