Längd 199, bredd 88, sitthöjd 42, rygghöjd 72 cm.

Smärre fanerskador, stötmärken och repor.

Hans J Wegner (1914–2007)

Hans J Wegner (1914–2007)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 108 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

108 EUR
Danmark: Köpenhamn
167 EUR
Finland: Helsingfors
167 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
170 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
190 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
207 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
227 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
260 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
311 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
389 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
428 EUR
USA: Atlanta
688 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Tavelvägg, podie
Föremålsnr
964151

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 255