Höjd till lampfästet 41 cm, signerade Orrefors RD 1480.

Ytslitage med smärre märken.

Ytslitage med smärre märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 36 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
36 EUR
47 EUR
72 EUR
Turkiet
115 EUR
Kanada, USA
126 EUR
151 EUR
188 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
964118

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 273