STOL, skuret trä, Senbarock, daterad 1766.

961947. STOL, skuret trä, Senbarock, daterad 1766.

Bredd 68 cm. Djup 52 cm. Rygghöjd 115 cm
Undersida med datering 1766.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Undersida med datering 1766.

Slitage.

Antal besök: 289