GLASSERVIS, 49 delar, glas, "Gate", Simon Gate, Orrefors.

961553. GLASSERVIS, 49 delar, glas, "Gate", Simon Gate, Orrefors.

Blandad första och andrasortering.
10 glas, höjd ca 16,5 cm
5 glas, höjd ca 15 cm
1 glas, höjd ca 12,5 cm
9 glas, höjd ca 8,5 cm
24 glas, höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 glas, höjd ca 16,5 cm
5 glas, höjd ca 15 cm
1 glas, höjd ca 12,5 cm
9 glas, höjd ca 8,5 cm
24 glas, höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 907