ELSI BOURELIUS. Vas, stengods, 1900-talets senare del.

956685. ELSI BOURELIUS. Vas, stengods, 1900-talets senare del.

Dekor med personer. Höjd 25 cm. Signerad Elis.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 406