TELEFONBÄNK, "Rally", Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1950/60-tal.

956497. TELEFONBÄNK, "Rally", Sven Engström och Gunnar Myrstrand, Tingströms, 1950/60-tal.

Bredd 100 cm, djup 34 cm, höjd 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 626