Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. Vinterbäck, olja på duk,signerad, 1968.
955963. STIG KASTBERG. Vinterbäck, olja på duk,signerad, 1968.
ca 52x58 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 52x58 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
617