Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Golvlampor
GOLVLAMPA, vitmålad metall med stenfot, 1900/2000-tal.
954292. GOLVLAMPA, vitmålad metall med stenfot, 1900/2000-tal.
Höjd 193 cm.
En nagg i foten.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 193 cm.
En nagg i foten.
Helsingborgs Auktionskammare
345