BEVERLOO CORNEILLE. MOBIL, bemålad trä, "Women in the sky".

953452. BEVERLOO CORNEILLE. MOBIL, bemålad trä, "Women in the sky".

Signerad, numrerad 21/160 och daterad, 2004, 70x80 cm
Bok med konstnären medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok med konstnären medföljer.

Antal besök: 391