ARNE OLSSON. "Vinterbild", olja på duk, monogramsignerad.

95250. ARNE OLSSON. "Vinterbild", olja på duk, monogramsignerad.

A tergo text "Vinterbild".
Ca 46 x 55 cm.

Bucklor i duk.

Arne Olsson (1918–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

A tergo text "Vinterbild".
Ca 46 x 55 cm.

Bucklor i duk.

Arne Olsson (1918–2004)

Antal besök: 2 537