PARTI ETSNINGAR, 2 st, bl a Per-Olof Nilsson.

950522. PARTI ETSNINGAR, 2 st, bl a Per-Olof Nilsson.

Jan- Eric Bergström, etsning "Husgavel", signerad och numrerad 4/20, 24,5 cm x 22,5 cm.
Per-Olof Nilsson, etsning, "I handen", signerad och numrerad 84 x 150 cm.

22x19 samt 24,5x22,5 cm.

Något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x19 samt 24,5x22,5 cm.

Något gulnade.

Antal besök: 301