Jan- Eric Bergström, etsning "Husgavel", signerad och numrerad 4/20, 24,5 cm x 22,5 cm.
Per-Olof Nilsson, etsning, "I handen", signerad och numrerad 84 x 150 cm.
22x19 samt 24,5x22,5 cm.
Något gulnade.
22x19 samt 24,5x22,5 cm.
Något gulnade.