DALATUPPAR, 3 st. Bemålat trä, 1900-tal.

949638. DALATUPPAR, 3 st. Bemålat trä, 1900-tal.

Tupp. Erik Pell. Färnäs Mora. Höjd 26,5 cm
Tupp. Erik Pell. Färnäs Mora. Höjd 26 cm
Tupp. Yngve Tjäder Mora. Höjd 21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 727