Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SKYLT, emaljerad metall, 1900-talets 2 hälft, Place de la Bastille.
944631. SKYLT, emaljerad metall, 1900-talets 2 hälft, Place de la Bastille.
25x40 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
25x40 cm.
Ytslitage.
223