SERVISDELAR 18 st,"KOKA",keramik,Rörstrand,1900-talets mitt.

944461. SERVISDELAR 18 st,"KOKA",keramik,Rörstrand,1900-talets mitt.

flata 5 st, djupa 4 st, assietter 4 st, skålar 2 st olika storlek, liten kanna.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 549