BORDSUR 2 st,sten och metall,Dianaskulptur,1900-tal.

944350. BORDSUR 2 st,sten och metall,Dianaskulptur,1900-tal.

höjd 30 cm, 23 cm och 40 cm
extra stensockel.

Ålders samt bruksslitage. defekta delar, delar saknas, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm, 23 cm och 40 cm
extra stensockel.

Antal besök: 340