Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
CARL AXELSON. olja på pannå " Solnedgång Långserud " Värmland 1952.
944072. CARL AXELSON. olja på pannå " Solnedgång Långserud " Värmland 1952.
70 x 100 cm.
Ram med lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 100 cm.
Ram med lagningar.
Auktionsverket Engelholm
1 544