YNGVE EKSTRÖM. Soffgrupp, 4 delar, ek, Swedese, 1900-talets senare del.

943636. YNGVE EKSTRÖM. Soffgrupp, 4 delar, ek, Swedese, 1900-talets senare del.

2 fåtöljer, rygghöjd ca 90 cm
soffa, längd ca 200 cm, rygghöjd ca 90 cm
bord, längd ca 121 cm, bredd ca 73 cm, höjd ca 46 cm.

ålders samt bruksslitage. fläckar. En dynal med hål. En extra dyna medföljer.

Yngve Ekström (1913–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd ca 90 cm

Yngve Ekström (1913–1988)

Antal besök: 418