BURKAR och STRÖARE,keramik och trä,Anita Nylund, och E Jarup,11 st.

943627. BURKAR och STRÖARE,keramik och trä,Anita Nylund, och E Jarup,11 st.

Vår lilla stad och Kryddgården med mera.

bruksslitage, ett lock sannolikt senare. Enstaka med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 434